صادرات و واردات

شرکت بازرگانی عصر اقتصاد یکی از شرکت های ثبت شده در ایران می باشد که همراه با  کادری مجرب در زمینه صادرات و واردات از کشور های حوزه خلیج فارس، آسیای میانه و … فعالیت دارد. همچنین با دارا بودن مشاورین و پرسنل کار آزموده و با تجربه پیشرفت چشمگیری در زمینه صادرات و واردات کسب نموده است.

کادر مدیریت شرکت عصر اقتصاد افتخار دارد با ارائه مشاوره های تخصصی تمامی تجار و بازرگانان را جهت رسیدن به اهدافشان یاری نماید. برای خرید از کشور چین و سایر کشور ها، شرکت عصر اقتصاد در تمامی مراحل بازدید از کارخانجات، خرید، کنترل کیفیت پیش از بارگیری کالا، حمل و … همراه شما خواهد بود. هدف ما راحتی مشتریان، کاهش هزینه، کاهش ریسک خرید، کاهش اتلاف وقت می باشد.

  صادرات و واردات کالا

یکی از جذاب ترین فعالیت های بازرگانی واردات و صادرات کالا می باشد، اما این نکته حائز اهمیت است که تجارت امری تخصصی بوده و برای موفقیت نیازمند دانش و تجربه کافی می باشد. شرکت عصر اقتصاد به همراه تیم حرفه ای خود در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا خدمات فراوانی در زمینه واردات و صادرات به بازرگانان ارائه می دهد.

صادرات

صادرات در لغت به معنی انتقال یا ارسال کالا از جایی به جای دیگر می باشد. کشورها از طریق صادات می توانند به دو صورت موجبات رشد و توسعه اقتصادی خود را فراهم کنند:

  • صادرات روی درآمدهای ارزی کشورها تاثیر مستقیم داشته و با تامین منابع ارزی کشور ها امکان سرمایه گذاری و قرار گرفتن اقتصاد در مسیر رشد و توسعه را مهیا می سازد.
  • از طرف دیگر توسعه صادرات موجب معرفی تولیدات داخلی به بازارهای جهانی می گردد.

از سوی دیگر توسعه اقتصاد تنها با برنامه ریزی های دولت ها قابل دسترس نبوده و نیازمند بخش خصوصی و بازرگانان کار آمدتری می باشد تا زنجیره تخصیص منابع، تولید و صادرات تکمیل گردد. شرکت عصر اقتصاد آماده ارائه خدمات در کلیه زمینه های صاداراتی و وارداتی می باشد.

مجوز های صادرات کالا

برحسب مجوز صدور، کالاهای صادراتی به سه دسته تقسیم می گردند.:

  • کالای مجاز : کالایی که با رعایت ضوابط به کسب مجوز نیاز نخواهند داشت.
  • کالای مشروط: کالایی که در صورت کسب مجوز امکان صادرات آن وجود دارد.
  • کالای ممنوع الصدور: کالایی که به موجب شرع مقدس اسلام و یا به موجب قانون امکان صادرت آن ممنوع شده است.

واردات کالا

زمانی که شرکت یا تولید کننده اعم از شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به وارد کردن محصولی از خارج می نماید باید با کیله قوانین، مقررات و اصول واردات کالا آشنایی داشته باشد و یا پیش از وارد کردن کالا از شرکت های بارزگانی صادرات و واردات، شرکت های خدمات بازرگانی و شرکت های ترخیص کالا مشاوره دریافت نماید در غیر اینصورت ممکن است در روند واردات کالا با مشکلات فراوانی رو به رو  شده و علاوه بر تلاف وقت و مسدود شدن کالا در گمرک مجبور به پرداخت هزینه های مازاد برای رهایی از وضعیت و مشکلات پیش آمده شود.

تماس با مشاوران عصر
1
مشاوره سریع
تماس با مشاوران عصر اقتصاد