ایران یکی از برترین تولید کنندگان نایلون و نایلکس کاغذی و پلاستکی با کیفیت صادراتی در خاورمیانه و آسیا می باشد. تولیدات نایلکس ایران در حجم وسیعی به بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و کشور های حوزه خلیج فارس صادر می شود. صادرت این محصول تحت نظر نهاد های دولتی و توسط گمرک انجام می گیرد. صادرات چنین محصولاتی علاوه بر اینکه وابستگی به اقتصاد نفتی را کاهش می دهد، بلکه موجب تبادلات اقتصادی ایران و کشور های مختلف به ما می شود.

نایلون و نایلکس چیست؟

نایلون یا نایلکس، فیلم پلی اتیلن می باشد که به صورت پلاستیک های رکابی فروشگاهی مورد مصرف قرار می گیرد. برای ساخت این محصولات از پلی اتیلن سبک استفاده می شود و تنوع چنین محصولاتی به شرح زیر می باشد:

  • نایلون گلخانه ای
  • نایلون حبابی
  • نایلون شیرینگ
  • نایلون چاپی دسته بند دار
  • نایلون حبابدار

شرایط صادرات نایلون و نایلکس شرکت عصر اقتصاد

ابتدا مشاورین شرکت عصر اقتصاد در زمینه صادرات محصول شما را راهنمایی می نمایند و پس از مشاوره و مراحله ثبت سفارش و عقد قرارداد انجام می گیرد. سپس امور مالی انجام شده و مرحله تولید آغاز می گردد و تعداد محصول ذکر شده در قرار داد توسط شرکت تولید کننده تولید می گردد. کالای تولیدی برای صادرات تا مرز حمل شده و آنجا تصویه حساب بار انجام می گیرد و محصول از مرز عبور می کندو بعد از تایید تسویه حساب بار انجام می گیرد.

دلایل تقاضا برای صادرات نایلون و ناکیلس به کشور های همسایه

به دلیل نرخ ارز و کیفیت تولید بالا، نایلون و نایلکس های تولیدی شرکت های ایرانی برای کشورهای خارجی مقرن به صرفه می باشد.

خدمات شرت عصر اقتصاد برای صادرات نایلون و پلاستیک

شرکت عصر اقتصاد با بررسی های لازم جهت کیفیت بالای نایلون و نایلکس های تولید شما، بعد ارائه مشاوره های لازم و عقد قرار داد شما را تا آخرین مرحله خروج محصول و رساندت به مشتری یاری می کند.

تماس با مشاوران عصر
1
مشاوره سریع
تماس با مشاوران عصر اقتصاد